NUMER TELEFONU

+48 606 834 449

KONTAKT E-MAIL

e.galik@crb.biz.pl

Standard Usług Szkoleniowych SUS 2.0 – wdrożenie i uzyskanie certyfikatu

Standard Usług Szkoleniowych SUS 2.0 – wdrożenie i uzyskanie certyfikatu

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0

jest standardem zarządzania i świadczenia usług przez podmioty specjalizujące się w usługach szkoleniowo-rozwojowych.

Został wypracowany przez branżowych ekspertów, wykorzystuje doświadczenie rynkowe i eksperckie całego środowiska z obszaru usług szkoleniowo-rozwojowych. Jest rozwinięciem standardu SUS znanego na polskim rynku edukacyjnym od 2011 roku.

Określa wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych (prowadzących usługi szkoleniowe, coachingowe, doradcze, e-learningowe itp.) w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług. Wyznacza standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług.

Jest standardem certyfikowanym, jego spełnienie potwierdza audyt przeprowadzony przez profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie, specjalizującą się w audytach systemów zarządzania – DEKRA Certification.

Spełnia wymagania systemu zapewnienia jakości dla firm szkoleniowo-rozwojowych, które są zainteresowane wpisem do Bazy Usług Rozwojowych (BUR) prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) (dawniej Rejestr Usług Rozwojowych – RUR) i świadczeniem usług dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego za pośrednictwem Regionalnych Programów Operacyjnych.

Standard koncentruje się na 4 obszarach:

*zarządzanie firmą, * sposób świadczenia usług, *kompetencje kadr, *organizacja i logistyka usług

Korzyści z wdrozenia SUS 2.0:

  • Wejście do prestiżowego grona dostawców najwyższej klasy usług szkoleniowych.
  • Wzmocnienie wizerunku profesjonalnej firmy, swoją pozycję rynkową oraz konkurencyjność.
  • Uzyskanie rekomendacji, które pomogą rozwijać firmę i poprawiać jakość świadczonych usług.
  • Spełnienie wymogów PARP dotyczące rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych PARP (d. Rejestrze Usług Rozwojowych), co pozwoli Ci świadczyć dla swoich klientów usługi dofinansowane z EFS.

Nasza firma świadczy pomoc w uzyskaniu certyfikatu SUS 2.0. Więcej informacji uzyskasz poprzez kontakt z nami. Zapraszamy.

Darmowa wycena

Prosimy wypełnić poniższy formularz. W odpowiedzi wyślemy wycenę wybranej usługi (wdrożenie, certyfikacja, szkolenia, sporządzenie dokumentacji) dostosowaną do Państwa potrzeb. Zawsze staramy się przedstawić kilka opcji cenowych do wyboru. Nasi specjaliści wkrótce skontaktują się z Państwem w celu omówienia dalszych szczegółów.