NUMER TELEFONU

+48 606 834 449

KONTAKT E-MAIL

e.galik@crb.biz.pl

Wdrożenie ISO jako narzędzie do sprawnego zarządzania firmą

Wdrożenie ISO jako narzędzie do sprawnego zarządzania firmą

 

Wiele firm zastanawia się czy wdrożyć u siebie ISO, kalkuluje koszty wdrożenia i niejednokrotnie rezygnuje z wdrożenia oraz certyfikacji systemu. I tutaj popełniają błąd. Wdrożenie i certyfikacja ISO ułatwia wielu firmom życie,. Wdrożenie procedur ISO uporządkowuje procesy administracyjne i produkcyjne w firmie. Na każdym etapie procesu w firmie można przewidzieć sposób zachowania czy postępowania – ułatwią to wdrożone procedury i spisane instrukcje.

Na pewno doceni to każdy zarządzający danym obszarem w firmie jak i najwyższe kierownictwo, które raz do roku otrzyma raport z przeglądu zarządzania. Spotykamy się coraz częściej z pojęciem automatyzacji i automatycznej firmy. To nic innego jak zbiór spisanych działań, postępowań i zachowań na każdym etapie procesu w postaci procedur i instrukcji. Dlatego warto zastanowić się jakie obszary można w naszej firmie opisać, w jakich zrobić weryfikację procesu czyli mówiąc krótko jak wszystko zautomatyzować.

Automatyzację można spotkać nie tylko w obszarze przemysłu, biura czy gospodarki. Jest obecna również w domu, choćby w postaci czujników wykrywających ruch i uruchamiających światło i zyskuje coraz większą popularność pod pojęciem inteligentnego domu.
W przypadku automatyzacji procesów biurowych jej zadaniem będzie usprawnienie manualnych, powtarzalnych i niezmiennych czynności, które są związane z obsługą i zarządzaniem dokumentami. To ogromna oszczędność czasu i energii pracowników, ale też pewność dla kierownictwa i osób odpowiadających za określone zadania lub pracę zespołu, że wszelkie błędy będą ograniczone a ryzyko ich występowania wyeliminowane.

Opisanie poszczególnych procesów w firmie pozwoli łatwiej nią zarządzać. Właściciel może sobie spokojnie pojechać na urlop delegując zadania i ustalając osoby odpowiedzialne za dany obszar czy proces. Pomogą mu w tym wdrożone procedury systemu ISO.

Procedury jako narzędzie doskonalenia systemu zarządzania – tak można określić wdrożenie ISO w Twojej firmie. Nie wahaj się już dłużej, bo zyskasz więcej czasu dla siebie i bliskich, a przede wszystkim lepsze spojrzenie na firmę z odległości.

 

Zapraszam do kontaktu. Pomogę Ci napisać procedury i stworzyć instrukcje dla Twojej firmy.

 

Darmowa wycena

Prosimy wypełnić poniższy formularz. W odpowiedzi wyślemy wycenę wybranej usługi (wdrożenie, certyfikacja, szkolenia, sporządzenie dokumentacji) dostosowaną do Państwa potrzeb. Zawsze staramy się przedstawić kilka opcji cenowych do wyboru. Nasi specjaliści wkrótce skontaktują się z Państwem w celu omówienia dalszych szczegółów.